Z branżą kosmetyczną związałam się już będąc na studiach o kierunku Biologia, na Uniwersytecie Gdańskim.

W celu pogłębiania wiedzy rozpoczęłam naukę w Studium Kosmetycznym o specjalizacji Wizaż, co pozwoliło mi uzyskać praktyczne umiejętności i wiedzę z zakresu kosmetyki.

Ukończyłam również Studia Podyplomowe – Chemię Kosmetyczną (Politechnika Warszawska) oraz Kosmetologię (Politechnika Łódzka).

Ukończone studia i wykształcenie pedagogiczne ułatwiają mi sprawne prowadzenie gabinetu, szkoleń, kursów oraz zapewniają indywidualne podejście do klienta. Od wielu lat współpracuję ze szkołami kosmetycznymi, gdzie prowadzę zajęcia praktyczne oraz teoretyczne.

Zawód kosmetologa wymaga ode mnie ciągłego podnoszenia kwalifikacji zawodowych i śledzenia najnowszych trendów w kosmetyce. Praca jest moją pasją, ponieważ pozwala pomagać klientom, a ich satysfakcja jest dla mnie najważniejsza.

Estetic Studio Kosmetyczne specjalizuje się w tworzeniu programów pielęgnacyjnych dobranych do każdego klienta. Istotnym elementem programów jest kompleksowa pielęgnacja.

Gabinet charakteryzuje się indywidualnym, serdecznym podejściem do każdego klienta. Pierwsza wizyta poprzedzona jest konsultacją z kosmetologiem, który w oparciu o przeprowadzony wywiad ustala plan pielęgnacyjny. Program obejmuje profesjonalną pielęgnację w gabinecie oraz uzupełniającą pielęgnacje domową.

Estetic Studio posiada gabinety pielęgnacji twarzy, ciała, dłoni i stóp, gdzie wykonywane są profesjonalne zabiegi w oparciu o najlepszej jakości kosmetyki.

Salon oferuje także zabiegi z zakresu wizażu.

Serdecznie zapraszamy!